Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу Кучми закрили

0 15

Печерський районний суд Києва визнав незаконним і скасував постанову Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи стосовно другого президента України (1994-2005) Леоніда Кучми за звинуваченням в причетності до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, таке рішення оголосила суддя Печерського райсуду Галина Супрун, розглянувши скаргу адвокатів Кучми на законність порушення справи.

Таким чином, суд задовольнив скаргу захисту другого президента України. Як наголошується в постанові, суд не знайшов підстав, які вказували б на причетність Кучми до скоєння тяжкого злочину.

Кримінальна справа відносно Кучми порушена 21 березня 2011 року. Він звинувачується в перевищенні влади і службових повноважень, які привели згодом до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе (частини 3 ст.166 Кримінального кодексу в редакції 1960 року). Плівки майора управління Держохорони Миколи Мельниченко визнані речовим доказом в справі.

Кучмі було пред’явлено звинувачення, узята підписка про невиїзд і проведена очна ставка з екс-начальником департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексієм Пукачем і Мельниченко.

Теги:

справа Кучми, Георгій Гонгадзе

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар