Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу головного архітектора Ялти передано до суду

0 28

Прокуратура Криму передала до Апеляційного суду АРК кримінальну справу проти колишнього начальника управління містобудування, архітектури і регіонального розвитку Ялтинської міської ради Володимира Приступи, обвинувачуваного в незаконному виділенні 9 ділянок загальною площею майже 2 га землі, зокрема на території Ялтинського гірсько-лісового заповідника і санаторію «Ай-Петрі».

Як повідомила прес-служба прокуратури, збитки, заподіяні державі, становлять майже 9 млн грн.

За підсумками розслідування екс-архітектору пред`явлено звинувачення в скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 і ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу (зловживання службовим становищем і посадова підробка, які спричинили тяжкі наслідки).

Раніше прокуратура Криму направила до суду справу стосовно В.Приступи за фактом зловживання службовим становищем і посадової фальсифікації при узгодженні відведення 3 га землі в районі «Поляни казок», чим заподіяно майже 10 млн грн збитків.

Теги:

зловживання службовим становищем

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар