Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу гендиректора «Еліта-центру» відправили на дорозслідування

0 52

Печерський районний суд Києва направив на дорозслідування кримінальну справу за обвинуваченням Олександра Волконського (Шахова) в організації афери групи будівельних компаній «Еліта-центр». Про це повідомив адвокат потерпілих від афери «Еліта-центру» Василь Жовновський. Відповідне рішення суд оголосив на засіданні у понеділок, 14 березня.

Таким чином, суд задовольнив клопотання Жовновського.

При цьому суд ухвалив, що надалі ця справа має бути об’єднана в одне провадження з кримінальними справами інших підозрюваних в організації цієї афери — Ігоря Циганка та Андрія Терентьєва, справи стосовно яких на сьогоднішній день також відправлені на дорозслідування. Всі ці особи перебувають під вартою. Питання про можливе об’єднання цих справ в одне виробництво має вирішити Генеральна прокуратура.

За даними МВС, у результаті будівельної афери Еліта-центр, яка була розкрита в лютому 2006 року в Києві, постраждали 1760 осіб. Всього в інвесторів шахрайським шляхом вкрали понад $100 мільйонів.

Теги:

Еліта-центр, Печерський суд

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар