Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу “чорних трансплантологів” готуються передати до суду

0 19

Хірурги з Інституту імені Шалімова 8 місяців утримуються в СІЗО. Коли закінчиться слідство і розпочнеться суд – поки що не відомо. У міліції запевняють, що отримали останні необхідні свідчення з Азербайджану і вже на початку літа можна очікувати перших судових слухань.

Правоохоронці стверджують, що їм не потрібні зізнання хірургів. Міліція має документальні факти підтвердження операцій, проти лікарів дають свідчення донори. За словами правоохоронців, є 25 потерпілих, які підтверджують продаж нирок і конкретно вказують, хто оперував.

У МВС повідомили, що 15 пересадок зробили в Азербайджані, дві – в Україні, інші – в Еквадорі та Косові.

Втім, адвокати затриманих стверджують, що це не відповідає дійсності, а більше фактів обіцяють оприлюднити в суді.

Найбільше від судової затримки страждають пацієнти. За останні 7 місяців в Інституті Шалімова пацієнтів не оперували, і лише нещодавно операційний штиль змінився звичною роботою.

Нагадаємо, у жовтні минулого року правоохоронці заарештували трьох лікарів Інституту імені Олександра Шалімова. Хірургам висунули обвинувачення у незаконній трансплантації органів і торгівлі людьми.

Теги:

трансплантологія, торгівля людьми

Джерело:

ТСН

Залиште коментар