Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справу про заборону КПУ повернули для подальшого розгляду в суді

0 25

Київський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Окружного адміністративного суду м. Києва про зупинення провадження у справі про заборону діяльності Комуністичної партії України і направив цю справу до суду першої інстанції для подальшого розгляду. Відповідну постанову було прийнято сьогодні при розгляді апеляційної скарги Мін’юсту та Укрдержреєстру, передає прес-служба Міністерства юстиції України.

“Апеляційна скарга була подана на ухвалу суду першої інстанції від 5 листопада 2014 р., якою Окружний адмінсуд Києва призупинив провадження по даній справі. Підставою для такого рішення стали численні позови КПУ до Кабінету міністрів України та Президента України”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 8 липня 2014 р. Мін’юст та Укрдержреєстр звернулися в Окружний адміністративний суд міста Києва з позовом про заборону в Україні КПУ. З тих пір розгляд справи кілька разів переносився.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар