Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справа про розтрату майна на 67 млн на заводі ім. Шевченко – в суді

0 12

Кримінальну справу про розтрату майна на держпідприємстві «Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка»направлено до суду. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області.

Справа була порушена в березні цього року відносно гендиректора одного ТОВ, якого звинувачують одразу за кількома статтями кримінального кодексу (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358) в розтраті майна заводу ім. Шевченко. Обвинувачений, стверджують правоохоронці, зловживав службовим становищем, здійснив службова фальсифікація і використовував завідомо підроблені документи. Своїми діями ця людина завдав держпідприємству збитків у 67,3 млн. грн. Майно на даний момент на підприємство повернули.

Справа вже в суді, підтримувати звинувачення буде прокуратура Харківської області.

Борг по зарплаті на ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Шевченка»перевищує 20 мільйонів гривень.

Теги:

розтрата, Харківський приладобудівний завод

Джерело:

Голос України

Залиште коментар