Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справа Індила: суд переніс розгляд апеляції

0 11

За словами адвоката батьків загиблого Олександра Заруцького, до 12 квітня суд хоче вивчити матеріали справи в судовому слідстві.

20-річний хлопець помер у Шевченківському райуправлінні міліції Києва у травні 2010 року, у день свого народження.

У січні 2012 року дільничного міліціонера Сергія Приходька, який затримав студента, засудили до п’яти років ув’язнення – умовно.

Рішення спричинило хвилю обурення серед громадськості, а сім’я студента оскаржила вирок.

“Більше уваги слід було приділити тілесним ушкодженням, завданим Індилу. Бо сам факт побиття не розглядали більш ретельно і уважно. Тому, власне, і вирок, як на мене, несправедливий”, – заявив в інтерв’ю ВВС Україна правозахисник, координатор Харківської правозахисної групи Андрій Діденко.

За його словами, рішення у справі Ігоря Індила свідчитиме про рівень справедливості та ефективності української правової системи загалом: “Жоден злочин не може залишитися без покарання. Це критерії кримінального права”, – сказав Андрій Діденко.

Теги:

Апеляційний суд м.Києва, Індило Ігор

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар