Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справа екс-гендиректора Калинівського ринку в Чернівцях

0 12

Прокуратура Чернівецької області завершила досудове розслідування, затвердила й направила в суд обвинувальний акт проти колишнього генерального директора комунального підприємства “Міський торговельний комплекс “Калинівський ринок” (Чернівці), обвинувачуваного в одержанні 224 267 доларів хабара.

Про це сказано в повідомленні прес-служби відомства.

За даними прокуратури, у ході досудового розслідування встановлено, що гендиректор цього комунального підприємства за попередньою змовою із приватним підприємцем зробили замах на одержання хабара в значному розмірі й отримали його.

Хабар було отримано за можливість придбання торговельного павільйону й підписання ринком угоди про надання в користування цього торговельного місця з оформленням всіх необхідних документів.

Сума збитків внаслідок правопорушення становила 2 248 тис. гривень.

Екс-гендиректора і підприємця обвинувачують в здійсненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем), статтею 15 (замах на злочин) і частиною 2, 3 статті 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу (у редакції 2001 року, чинної на 16 квітня 2011 року).

Як повідомлялось, у квітні 2011 року прокуратура Чернівецької області порушила кримінальну справу проти директора Калинівського ринку в Чернівцях за підозрою в одержанні хабара 250 тис. доларів.

Теги:

хабар, прокуратура

Джерело:

УНН

Залиште коментар