Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Справа “Еліта-Центру” на фінішній прямій

0 15

До суду направлено кримінальну справу щодо організаторів інвестиційно-будівельних компаній „Еліта-Центр”

Як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГПУ, Генеральною прокуратурою України затверджено обвинувальний висновок у кримінальній справі, розслідуваній Головним слідчим управлінням МВС України за обвинуваченням двох службових осіб групи інвестиційно-будівельних компаній „Еліта-Центр”.

Установлено, що упродовж 2004-2006 років зазначені службові особи під виглядом інвестування будівництва житла заволоділи грошовими коштами 1693 громадян на загальну суму майже 400 млн грн.

Обвинуваченим інкримінується вчинення у складі організованої групи злочинів, передбачених ст.ст. 190 ч. 4 (заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою), 366 ч. 2 (службове підроблення), 209 ч. 3 (легалізація грошових коштів), 364 ч. 2 КК України (зловживання службовим становищем) та обрано запобіжний захід – взяття під варту.

Для забезпечення відшкодування завданих збитків накладено арешт на майно та кошти обвинувачених на загальну суму 90 млн грн. Кримінальну справу для визначення підсудності скеровано до Апеляційного суду м. Києва.

Теги:

ГПУ, Еліта-центр

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар