Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сплатити штрафи ДАІ можна буде в патрульній машині банківською карткою

0 16

З початку року ДАІ в Києві та Дніпропетровську розпочала експеримент, згідно з яким порушники можуть оплатити штрафи банківською карткою через спеціальні платіжні термінали в автомобілях інспекторів. Про це «proUA» повідомили у прес-службі ДАІ МВС України.

Як вважають в Державтоінспекції, подібне нововведення допоможе спростити процедуру оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Стягнення штрафу працівниками ДАІ може бути проведене безпосередньо в службових автомобілях ДПС ДАІ. Для цього водію, який порушив правила, необхідно мати при собі банківську картку.

Щоправда, відзначають в Державтоінспекції, не кожен штраф може бути сплачено на місці, а лише за ті порушення ПДР, прийняття рішення відносно яких входить до компетенції ДАІ.

Як зазначають в ДАІ, з часом термінали будуть встановлені в кожному патрульному автомобілі ДПС.

Джерело:

proUA

Залиште коментар