Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Співробітники ЧАЕС отримали термін за крадіжку радіоактивних труб

0 15

Славутицький міський суд Київської області засудив трьох посадових осіб Чорнобильської атомної електростанції до 5 років позбавлення волі умовно з випробувальним строком на 2 роки за вивезення з об’єкта “Укриття” 24 тонн радіоактивно забруднених труб і мідно-нікелевого сплаву.

Кримінальну справу було порушено на початку 2010 року. Під час слідства було встановлено, що вивезення небезпечного вантажу з території “Укриття” чиновники здійснювали за підробленими пропускними документами. Вартість вивезених труб становила понад 1 млн гривень.

Згідно висновку радіологічної експертизи, підтверджено, що вилучені мідно-нікелеві труби є радіоактивними матеріалами. Забруднені труби повернуто на пункт зберігання радіоактивних відходів.

Теги:

радіоактивний брухт, ЧАЕС

Залиште коментар