Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Співпраця спецслужб у Дніпропетровську

0 17

23-25 травня у Дніпропетровську відбулось 30-те засідання Ради керівників органів безпеки та спеціальних служб держав-учасниць. Ця координуюча структура, створена 28 березня 1997р., забезпечує механізм співпраці національних спецслужб в рамках Співдружності, об’єднуючи зусилля партнерів у вирішенні спільних проблем з протидії транснаціональній злочинності.

Традиційно у якості спостерігачів у роботі РОРБ взяли участь представники  спецслужб Німеччини, Італії, Франції.

Підбиваючи підсумки роботи, голова РОРБ, директор ФСБ РФ Олександр Бортніков відзначив: «Досягнуто головної мети створення РОРБ – налагоджені механізми багатостороннього співробітництва зі створення правових і організаційних умов для якісного вирішення завдань, які життя ставить сьогодні перед спецслужбами. Досягнуті домовленості втілюються в конкретні узгоджені оперативно-розшукові заходи і спеціальні операції, спрямовані на виявлення, упередження, припинення і розкриття найбільш небезпечних злочинів, які віднесено до компетенції спецслужб».

Керівники спецслужб розглянули питання протидії традиційно інтернаціональним видам злочинів – тероризму, контрабанді, наркобізнесу, нелегальній міграції, протиправним фінансово-банківським операціям, які все більше актуалізуються з використанням організованою злочинністю сучасних технологій і мережі Інтернет.

Учасники наради обговорили шляхи вдосконалення механізму обміну інформацією між партнерськими спецслужбами, зокрема щодо осіб, які обвинувачуються у вчиненні злочинів корупційного характеру. Прикладом ефективності такого механізму є відпрацьований оперативний обмін інформацією на рівні антитерористичних структур спеціальних служб країн СНД.

У рамках Ради відбулись також експертні засідання Комісії з науково-технічного співробітництва, Координаційної ради і Технічного комітету Об’єднаного банку даних органів безпеки та спеціальних служб держав-учасниць СНД при РОРБ.

Наступне засідання Ради керівників органів безпеки та спеціальних служб держав СНД відбудеться в Баку (Азербайджан).

Теги:

СБУ, співпраця

Джерело:

СБУ

Залиште коментар