Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Співпраця формату Україна-Європейський Союз продовжується в стінах Міністерства внутрішніх справ

0 42
25.03.2009 року в МВС України в рамках безвізового діалогу Україна-ЄС відбулося засідання робочої групи щодо боротьби зі злочинністю. У заході взяли участь представники Європейської Комісії, Кабінету Міністрів України, Генеральної Прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України та інших вітчизняних міністерств та відомств.

Учасники засідання, зокрема, обговорювали питання безпеки документів та захисту персональних даних, можливості співробітництва між Європейським Союзом та Україною в розслідуванні кримінальних справ та боротьби з торгівлею людьми тощо.

Варто зазначити, що основну увагу учасники зібрання зосередили на питанні боротьби з наркоманією в Україні. Зокрема, експерт ЄС Вівіан Лунела наголосила, що нині ситуація з незаконною торгівлею наркотичними засобами погіршилася, оскільки збільшився трафік наркотиків з Афганістану. За її словами, незаконна торгівля наркотиками впливає не лише на здоров’я людей, а й на політичний, економічний і соціальний стан суспільства. Тому для ЄС дуже важлива співпраця з Україною щодо протидії розповсюдженню наркотиків.

У свою чергу заступник начальника Департаменту боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України Олег Шутяк наголосив, зокрема, на важливості консолідації міжнародних зусиль для спільної боротьби з наркотрафіком, у тому числі в Україні. Як він зазначив, у сфері протидії контрабанді наркотиків Міністерство внутрішніх справ підтримує тісні зв’язки з 48 країнами на основі міжнародних договорів.

– Наразі ми розпочинаємо працювати над виробленням нової стратегії боротьби з незаконним обігом наркотиків, яка буде діяти з 2010 до 2014 років, – повідомив Олег Шутяк.

Джерело:

МВС України

Залиште коментар