Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Спецпрокуратура для Дніпра

0 22

Ухвалено рішення про створення прокуратури, яка займатиметься питаннями наведення ладу на берегах Дніпра. Про це повідомив президент України Віктор Янукович на засіданні Суспільної гуманітарної ради.

Глава держави зокрема сказав, що був дуже уражений тим, що сьогодні відбувається на берегах Дніпра. За його словами, «безконтрольно вибирається пісок, руйнуються береги, йде незаконна забудова».

«Там повний безлад, і його потрібно припинити і по-господарському підійти, щоб Дніпро було таким, як про це співають в піснях», – сказав Янукович.

За його словами, він скликав нараду за участю екологів, правоохоронних органів, і на цій нараді були прийняті цілий ряд рішень, зокрема «створення прокуратури окремою, яка стежитиме за порядком на Дніпрі».

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар