Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Спецколегія вимагає розпустити так званих козачків

0 14

Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю звернулася до Міністерства юстиції України із закликом анулювати реєстрацію Всеукраїнської громадсько-козацької організації “Екологічна безпека”.

Про це повідомив на прес-конференції в агентстві УНІАН голова Всеукраїнської спеціальної колегії Юрій Лавренюк.

Він наголосив, що відповідно до законодавства України, ліквідація об’єднання громадян можлива у разі порушення кримінальної справи і повідомив, що 31 травня цього року порушено кримінальну справу за виявленим і задокументованим випадком “незаконної діяльності цих постів в Київській області на 59 кілометрі траси Київ-Чоп і Макарівським райвідділом міліції порушено кримінальну справу по факту шахрайства”.

Ю.Лавренюк зазначив, що в Україні вже не один рік ведеться “незаконна діяльність постів “Екологічної безпеки”, коли необізнаним іноземним водіям та водіям України нав’язують платні послуги з перевірки рівня оксиду вуглецю у викидах транспортних засобів та надають хибну інформацію про необхідність придбання екологічних карток іноземцями.

Головний інспектор Управління ДАІ Міністерства внутрішніх справ України Олег Сірий зазначив, що на сьогоднішній день “проблема незаконної діяльності так званих козацьких формувань набула соціально-небезпечного масштабу”. Він наголосив, що було понад 400 випадків “затримання і доставлення їх у територіальні підрозділи міліції для складання відповідних матеріалів”.

О.Сірий зазначив, що форма так званих козаків відрізняється від форми працівників ДАІ, зокрема, зірочки в них шестикутні, нарукавні нашивки містять напис “безпека дорожнього руху”, в той час як у працівників ДАІ – “Державна автомобільна інспекція”. Він наголосив, що працівникам заборонено вести патрулювання на приватних машинах, а автомобілі ДАІ мають свою атрибутику.

Ю.Лавренюк повідомив, що Всеукраїнською спеціальною колегією з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю спільно з Департаментом Державної автоінспекції Міністерства внутрішніх справ України розробляється спільна інформаційна брошура для тих, хто прибуде в Україну на Чемпіонат Європи з футболу 2012 року, де буде інформація про форму працівників ДАІ та міліції, буде витяг з Кодексу про адміністративні правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху. Він зазначив, що вона буде видана російською, англійською, німецькою та французькою мовами.

Теги:

ДАІ, правила дорожнього руху

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар