Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Соратника Мілошевича засудили до 8 років за розкрадання

0 20

Вирок Михалю Кертесу, повідомляє Agence France-Presse, винесено за звинуваченням у розкраданні близько 85 млн доларів з бюджету країни в період з 1994 по 2000 роки, коли країну очолював Слободан Мілошевич.

В обвинувальному вироку говориться, що кошти, вилучені Кертесом з бюджету, передавалися компаніям і особам, близьким до Мілошевича, а сам він “виконував накази” колишнього югославського президента. Зокрема, частина грошей йшла на фінансування сербської розвідки і Соціалістичної партії Сербії, яку на той момент очолював Мілошевич. Крім того, близько 18,4 млн доларів було переведено на кіпрські рахунки в той час, коли Белград знаходився під дією міжнародних санкцій.

У лютому 2007 року Михаля Кертеса засудили до двох з половиною років ув’язнення за участь у замаху на Вука Драшковича, який на той очолював МЗС країни. Тоді загинули чотири особи, сам Драшкович отримав легкі тілесні ушкодження.

Теги:

Суд, Кертес, Сербія

Джерело:

Лента. ру

Залиште коментар