Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сьогодні відбулись публічні слухання ЄСПЛ у справі “Тимошенко проти України”

0 12

Рішення Європейського суду з прав людини за скаргою екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко слід очікувати через півтора-два місяці. Про це по телефону повідомила захисник Ю.Тимошенко у ЄСПЛ Валентина Теличенко. «Рішення за скаргою слід очікувати не раніше, ніж через півтора-два місяці», – сказала вона. ЄСПЛ сьогодні провів публічні слухання справи “Тимошенко проти України”.

Після публічних слухань суд продовжить свою роботу у закритому режимі, а рішення буде оголошено на більш пізньому етапі.

Ю.Тимошенко поскаржилася у Європейський суд з прав людини на порушення статті 3 (нелюдське поводження), статті 5 (незаконний арешт), статті 18 (політичні мотиви переслідування) та статті 8 (право на приватне життя) Європейської конвенції з прав людини під час судового розгляду у суді першої інстанції так званої “газової” справи.

Сьогоднішні слухання відбулися у місті Страсбург (Франція). В суді Ю.Тимошенко представляли захисники Сергій Власенко, Валентина Теличенко та донька Євгенія Тимошенко. На засіданні виступив і представник України у Європейському суді з прав людини Назар Кульчицький. Захисники Ю.Тимошенко та Н.Кульчицький також відповіли на запитання суддів ЄСПЛ. Всього у розгляді скарги Ю.Тимошенко брали участь 8 суддів ЄСПЛ.

Теги:

Тимошенко Юлія, ЄСПЛ

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар