Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сьогодні Україна відзначає 20 років незалежності

0 11

24 серпня 1991 року, на п’ятий день після невдалого путчу, Верховна рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.

За два десятиліття День Незалежності формально став головним святом країни. Цього дня президент звертається до нації, на вулицях вивішують державні прапори. Цього року через економічні причини не буде військового параду, але увечері в багатьох містах традиційно пролунають залпи святкового салюту.

Серпневий путч у Москві 1991 року став каталізатором процесів в Києві. Біля стін Ради проходили багатотисячні маніфестації з вимогою проголосити незалежність республіки, і нарешті 24 серпня депутати ухвалили цей історичний документ.

Акт підтримала абсолютна більшість народних обранців. УРСР припинила існування. На геополітичній карті світу постала нова самостійна держава – Україна.

Зі святом!

Теги:

незалежність, держава Україна

Залиште коментар