Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сьогодні у справі афери Еліта-Центр почнуться судові слухання

0 23

11 лютого в Печерському районному суді Києва розпочнеться слухання кримінальної справи Олександра Волконського (Шахова) за звинуваченням в організації афери компанії Еліта-Центр. Про це повідомили в організації Центр правозахисту.

Згідно з повідомленням, приміщення, яке виділене для проведення слухань у справі Волконського, не може вмістити всіх охочих бути присутніми, у зв’язку з чим Центр правозахисту вимагає від суду надати просторіше приміщення.

«Зал Печерського районного суду, в якому плануються слухання, може вміщувати близько 40 чоловік, а охочих подивитися в очі злочинцеві, який відняв у них майбутнє – сотні», – заявив голова правління ГО Центр правозахисту Юрій Федоренко.

Нагадаємо, Печерський районний суд відмовився відправити на дослідування кримінальну справу за звинуваченням Олександра Волконського (Шахова) в організації афери групи будівельних компаній «Еліта-центр», і призначив розгляд справи на 11 лютого 2010 року.

За даними МВС, у результаті будівельної афери Еліта-Центр, яка була розкрита у лютому 2006 року в Києві, постраждали 1760 людей. Всього у інвесторів шахрайським шляхом вкрадено більше $100 мільйонів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар