Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сьогодні Рада спробує відновити страту

0 20

Верховна Рада розгляне на своєму пленарному засіданні 12 лютого законопроект №4432, що передбачає визначення страти видом покарання за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Про це йдеться на порядку денному Ради.

Першим питанням в порядку денному заплановано розгляд законопроекту №6060, що передбачає оголошення на 90 днів території Калуша і сіл Кропивник і Сивка-Калуська Калуського району Івано-Франківської області зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Також парламент розгляне законопроекти №5102 «Про внесення змін до статті 8 закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки» №4431, що передбачає надання дітям війни-інвалідам право на стаціонарну медичну допомогу в госпіталях ветеранів війни.

Крім цього, депутати розглянуть законопроекти №4795 «Про внесення змін до статті 7 закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» №5332 про гарантування відпустки для одного з батьків на період карантину.

Також Рада розгляне проект постанови №5135, у якому пропонується рекомендувати Кабінету Міністрів, Київській міській раді та Київській міській державній адміністрації здійснити передачу національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з комунальної власності в державну.

Нагадаємо, в жовтні 2009 року Україна приєдналася до заяви головуючої в Європейському Союзі Швеції, в якій підтверджується абсолютне неприйняття використання страти в світі.

У квітні 2009 депутати Верховної Ради від Комуністичної партії Ігор Калетник, Ігор Алексєєв і Петро Симоненко запропонували парламенту визначити страту виглядом покарання за тяжкі та особливо тяжкі злочини.

Джерело:

proUA

Залиште коментар