Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сьогодні депутати займуться суддями та рейдерами

18

На сьогоднішньому порядку денному парламенту депутати планують розглянути редакцію бюджетного кодексу, розпочати процедуру обрання та звільнення суддів, а також розглянути «антирейдерський пакет».

Зокрема, депутати планують розглянути постанову про внесення змін у складі комітетів Верховної Ради України (планується розглянути питання виходу Олександра Лавриновича та Миколи Томенка зі складу профільних комітетів в зв’язку з обранням їх до президії Ради – ред.).

Крім того, планується розгляд законопроекту № 3117 щодо узурпування кошторисних видатків по рішенню щодо збільшення стипендій ученим. Також планується розглянути в першому читанні законопроект № 27 09 – нову редакцію бюджетного кодексу України та проекту закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових заходів забезпечення виконання Конституції.

Крім того, о 12.30 депутати почнуть процедуру розгляду обрання та звільнення суддів.

Також депутати розглянуть так званий «антирейдерський пакет», зокрема проект закону про недопущення захоплення підприємств установ та організацій.

Джерело:

proUA.com

Комментарии