Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сьогодні депутати займуться суддями та рейдерами

0 55

На сьогоднішньому порядку денному парламенту депутати планують розглянути редакцію бюджетного кодексу, розпочати процедуру обрання та звільнення суддів, а також розглянути «антирейдерський пакет».

Зокрема, депутати планують розглянути постанову про внесення змін у складі комітетів Верховної Ради України (планується розглянути питання виходу Олександра Лавриновича та Миколи Томенка зі складу профільних комітетів в зв’язку з обранням їх до президії Ради – ред.).

Крім того, планується розгляд законопроекту № 3117 щодо узурпування кошторисних видатків по рішенню щодо збільшення стипендій ученим. Також планується розглянути в першому читанні законопроект № 27 09 – нову редакцію бюджетного кодексу України та проекту закону про внесення змін до деяких законів України щодо додаткових заходів забезпечення виконання Конституції.

Крім того, о 12.30 депутати почнуть процедуру розгляду обрання та звільнення суддів.

Також депутати розглянуть так званий «антирейдерський пакет», зокрема проект закону про недопущення захоплення підприємств установ та організацій.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар