Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сьогодні в Україні день жалоби

0 18

День жалоби за «всіма загиблими від рук терористів» та, в першу чергу, пасажирами рейсового автобусу на трасі Донецьк—Маріуполь, оголосив президент України Петро Порошенко під час робочої зустрічі з головами обласних державних адміністрацій (ОДА) в Києві.

«Проросійські бойовики-терористи прицільним ракетним ударом влучили в мирний цивільний автобус, який стояв на блокпосту. Вони цілились і в українських воїнів, і в українських цивільних громадян», — сказав Порошенко.

За його словами, весь світ висловлює співчуття Україні, у тому числі Рада Безпеки ООН розповсюдила відповідну заяву. Президент також повідомив, що канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Франсуа Олланд по телефону висловили співчуття та підтримку українському народові в принциповій боротьбі з терором.

Порошенко підкреслив, що українці поділяють біль родичів тих, хто постраждав і загинув. «Так само, як світ продемонстрував в Парижі, ми демонструємо в Україні, що ми не боїмося терористів. Ми об’єднані. Українців не залякати!», — сказав він.

Востаннє День жалоби в Україні оголошували 15 червня 2014 року — за загиблими десантниками в Луганську в катастрофi літака IЛ-76.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар