Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Соболєв оформить топ-корупціонерів у реєстр

0 17

Антикорупційний комітет планує створити онлайн-реєстр гучних корупційних справ. Про це в Фейсбуці написав голова Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв.

«Зробимо силами комітету єдиний перелік, оприлюднимо, і хай Віктор Шокін, Валентин Наливайченко і Арсен Аваков звітують суспільству про кількість доведених до суду справ по кожному факту топ-корупції. Так ми зможемо припинити знайомі нам по 2005 року ігри «відкриємо справу-похизуємося в медіа — поховаємо», — написав Соболєв.

За його словами, вже зараз комітет збирає всі факти звернень до правоохоронних органів щодо корупції. «Звинувачення Гордієнка на адресу уряду обов’язково треба розслідувати до кінця, як і всі інші свідчення про корупцію в держпідприємствах. Ми зараз збираємо всі факти звернень до правоохоронних органів за останній рік — від відкатів в «Укроборонпромі» до потоку лівого спирту в «Укрспирті», — зазначив голова комітету.

Він пообіцяв оприлюднити цей перелік звинувачень та регулярно оновлювати його в інтернеті, щоб дати змогу громадськості долучитися до контролю. «Пам’ятаєте гучну справу про африканське вугілля? Де вона? Скільки таких заяв за рік зробили керівники держави та правоохоронних органів і забули?», — зауважив Соболєв.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар