Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Служительки Феміди “погоріли” на хабарі

0 13

Співробітники СБУ спільно з працівниками ГПУ викрили двох суддів Вишгородського районного суду Київської області, які вимагали 115 тисяч доларів США в одного з учасників судового процесу за прийняття відповідного рішення у цивільній справі про розподіл майна подружжя.

За 50 тисяч доларів США судді обіцяли посприяти у винесені остаточного рішення у справі на користь позивача. Зловмисниці попередили, що у випадку відмови дати хабара суд задовольнить вимоги іншої сторони процесу.

Перші дві частини хабара – 5 тисяч доларів США та 80 тисяч гривень  служительки Феміди отримали через посередників, у ролі яких були близькі родичі однієї з хабарниць.

Наприкінці травня у ході спеціальної операції співробітники СБУ затримали «на гарячому» одну суддю та посередника під час отримання третьої частини хабара у сумі 35 тисяч доларів США. Під час проведення обшуку в приватному будинку судді правоохоронці вилучили ці кошти, які були сховані у морозилці холодильника серед продуктів. Під час обшуку приватного помешкання іншої судді вилучено частину коштів від попереднього траншу хабара.

За матеріалами СБУ Генеральною прокуратурою України стосовно однієї з суддів порушено кримінальну справу за ч.4 ст.27 та ч.4 ст.369 (давання хабара) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про порушення кримінальної справи стосовно другої судді.

Теги:

СБУ, хабарництво, суддя, ГПУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар