Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Службова вівчарка у суді, де виголошується вирок у «другій справі ЮКОСа»

0 24

Сьогодні перед початком продовження оголошення вироку у “другій справі ЮКОСа” в Хамовнічеському суді Москви вперше використовували службову собаку: судові пристави привели до зали вівчарку, яка обнюхала все приміщення.

У третій день зачитування вироку суддею Віктором Данілкіним на підступах до суду, як і раніше, стоїть кордон співробітників правоохоронних органів. Міліціонери пропускають до суду лише акредитованих журналістів і родичів підсудних. Прохід на процес інших громадян практично неможливий. Сьогодні при оголошенні вироку будуть присутні мати і батько Михайла Ходорковського. Судячи з усього, оголошення вердикту відбудеться і завтра.

Як повідомлялося раніше, екс-глава “ЮКОСа” Михайло Ходорковський і колишній керівник МФО “МЕНАТЕП” Платон Лебедєв визнані винними в розкраданні нафти, організації злочинної групи і “відмиванні” близько 900 млрд рублів.

Обвинувачення просить засудити Ходорковського і Лебедєва до 14 років позбавлення волі в колонії загального режиму.

Теги:

Ходорковський, ЮКОС, Данілкін

Джерело:

Право.ру

Залиште коментар