Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Служба безпеки України встановлює поштові скриньки для звернень громадян особисто до голови СБУ

16
КИЇВ, 20 березня. (УКРІНФОРМ). За рішенням голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка у Києві у Громадській приймальні СБУ по вулиці Володимирська, 35 встановлено спеціальну скриньку для письмових звернень громадян щодо можливих протиправних дій співробітників СБУ, повідомили в прес-центрі відомства. Усі ці звернення отримуватиме особисто Голова СБУ.

До 26 березня такі ж поштові скриньки для кореспонденції, адресованої особисто Голові СБУ, буде встановлено в усіх регіональних органах Служби безпеки України.

Валентин Наливайченко звертається до громадян із проханням підписуватися та залишати свої координати для зворотнього зв’язку: “Жоден чиновник не буде проміжною ланкою між мною і громадянином. Я особисто відкриватиму листи і прийматиму рішення. У мене, як у керівника СБУ, достатньо повноважень, щоб викорінити корупційні прояви у відомстві”.

Електронні повідомлення про можливі правопорушення співробітників СБУ можна також надсилати на спеціально створену скриньку електронної пошти: letter@ssu.gov.ua

Джерело:

УКРІНФОРМ

Комментарии