Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Служба безпеки України встановлює поштові скриньки для звернень громадян особисто до голови СБУ

0 35
КИЇВ, 20 березня. (УКРІНФОРМ). За рішенням голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка у Києві у Громадській приймальні СБУ по вулиці Володимирська, 35 встановлено спеціальну скриньку для письмових звернень громадян щодо можливих протиправних дій співробітників СБУ, повідомили в прес-центрі відомства. Усі ці звернення отримуватиме особисто Голова СБУ.

До 26 березня такі ж поштові скриньки для кореспонденції, адресованої особисто Голові СБУ, буде встановлено в усіх регіональних органах Служби безпеки України.

Валентин Наливайченко звертається до громадян із проханням підписуватися та залишати свої координати для зворотнього зв’язку: “Жоден чиновник не буде проміжною ланкою між мною і громадянином. Я особисто відкриватиму листи і прийматиму рішення. У мене, як у керівника СБУ, достатньо повноважень, щоб викорінити корупційні прояви у відомстві”.

Електронні повідомлення про можливі правопорушення співробітників СБУ можна також надсилати на спеціально створену скриньку електронної пошти: letter@ssu.gov.ua

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар