Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Слухання справи за обвинуваченням Макаренка та Діденка розпочнеться в Печерському суді 7 квітня

0 16

Як розповів адвокат І.Діденка Юрій Григоренко, попередні слухання справи розпочнуться 7 квітня о 10:45 в Печерському районному суді.

Як повідомлялося, Міжнародний арбітражний трибунал у Стокгольмі 8 червня 2010 року зобов’язав НАК “Нафтогаз України” повернути RosUkrEnergo 11 млрд куб. м газу, а також виплатити компанії встановлений контрактом штраф у товарній формі розміром 1,1 млрд куб. м газу.

Служба безпеки України завершила досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням посадових осіб НАК “Нафтогаз України” та Державної митної служби в розтраті природного газу, що належить компанії RosUkrEnergo АG, та його незаконному розмитненні в лютому-березні 2009 року.

<>За даними СБУ, під час слідства було зібрано достатньо доказів, що підтверджують провину обвинувачуваних в інкримінованих їм злочинах. У цій справі заарештували І.Діденка, А.Макаренка та заступника начальника Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька. А.Макаренко заарештували наприкінці червня, а І.Діденка – у липні 2010 року.

Залиште коментар