Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Слідство у справі псевдоцілителя Слюсарчука переведено до главку столиці

0 13

Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ забрало від Головного управління МВС у Львівській області у своє провадження кримінальну справу проти підозрюваного в шахрайстві Андрія Слюсарчука. Матеріали кримінальної справи мають повністю бути передані до Києва сьогодні.

Раніше МВС мало намір узяти в своє провадження цю справу, бо вважає її складною для регіонів.

На початку жовтня 2011 львівська газета “Експрес” розкрила подробиці біографії Слюсарчука: в результаті розслідування журналісти встановили, що він не закінчував ні Вінницького, ні Московського медичних інститутів, і не має освіти лікаря. Тим не менш, в Україні його вважали нейрохірургом і навіть присудили державну премію.

Нині йому інкримінують підробку документів та шахрайство, від якого постраждали люди. Трохи більше тижня тому суд продовжив його арешт на два місяці – до 14 березня.

Нагадаємо, Слюсарчук потрапив у Книгу рекордів України, встановивши рекорд із запам’ятовування числа “Пі”. В минулому його досягнення було анульовано.

Залиште коментар