Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Слідом за Ющенком ще й суд призупинив продаж Одеського припортового

0 16

Окружним адміністративним судом Києва заборонено вживати будь-яких заходів з приватизації Одеського припортового заводу. Таке рішення суд прийняв у якості запобіжних заходів у справі за позовом Валентини Семенюк-Самсоненко про зупинку приватизації цього підприємства, повідомили «proUA» у прес-службі СПУ.

Нагадаємо, Семенюк-Самсоненко 31 серпня подала до Окружного адміністративного суду м. Києва позов з вимогою зупинити приватизацію ВАТ «Одеський припортовий завод» як незаконну.

У своєму позові Семенюк-Самсоненко просить визнати протиправними нормативні акти, за якими здійснюється продаж акцій ВАТ «Одеський припортовий завод» і до вирішення справи по суті заборонити Фонду державного майна вживати будь-яких заходів з підготовки та проведення цього конкурсу.

Розгляд справи призначено на 7 жовтня 2009 року.

Відповідачами за позовом про зупинку приватизації ВАТ “Одеський припортовий завод” виступають Кабінет міністрів України та Фонд державного майна України.

Нагадаємо також, що 17 вересня Президент Ющенко в черговий раз зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів про продаж державного пакету акцій відкритого акціонерного товариства «Одеський припортовий завод».

Згідно з повідомленням прес-служби Конституційного Суду, Ющенко також направив в КС конституційне уявлення з проханням перевірити конституційність положень вказаного розпорядження. Уявлення передане на вивчення Секретаріату КС.

Прем’єр-міністр Тимошенко заявила, що приватизація Одеського припортового відбудеться, не дивлячись на указ президента Ющенка.

Джерело:

proUA

Залиште коментар