Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Слідом за Рамазом і Вахою Україна вислала злодія в законі Вальтера

0 21

З території України вислали злодія в законі, громадянина Росії, відомого у кримінальних колах на прізвисько Вальтер. Як заявив заступник начальника ГУБОЗ МВС України Віталій Стрижак, Вальтеру заборонено в’їзд на територію України протягом п’яти років.

66-річний росіянин неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, востаннє – за незаконний обіг наркотичних засобів, зазначили в МВС.

Крім того, цей громадянин впливає на ОЗУ, які займаються збутом наркотиків на території України. У 2011 році, після звільнення з місць позбавлення волі, він намагався налагодити контрабандні поставки товарів народного споживання в Україну.

У грудні минулого року працівники ГУБОЗу одночасно у Львові та Києві затримали раніше засуджених 39-річного громадянина Грузії та 37-річного росіянина, відомих у кримінальному світі за прізвиськами Рамаз і Ваха.

Стосовно даних осіб також було прийнято рішення про вислання та винесено постанову про заборону в’їзду на територію України терміном на п’ять років.

Усього впродовж 2011 року УБОЗ вислав за межі України дев’ятьох осіб даної категорії, ще четверо притягнуті до кримінальної відповідальності, повідомили в МВС.

Теги:

кримінальний злочин, злодій в законі

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар