Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Слідчим додадуть заступників

0 16

Уряд дозволив збільшувати кількість заступників керівників слідчих підрозділів МВС. Відповідна постанова прийнята на засіданні Кабміну 6 березня 2013 року, йдеться в повідомленні МВС.

“Необхідність таких змін передбачена у зв’язку з набуттям чинності нового Кримінального процесуального кодексу. Згідно його положенням, повноваження слідчих органів внутрішніх справ значно розширені. Як наслідок, це збільшило навантаження на співробітників слідчих підрозділів і їхній керівний склад”, — сказано в повідомленні.

Постанова передбачає, що в слідчих управліннях головних управлінь МВС в Автономній Республіці Криму, областях, містах Києві і Севастополі, чисельність працівників яких перевищує 40 штатних одиниць, кількість посад заступників начальників буде збільшена до трьох одиниць.

“В той же час в слідчих підрозділах міських, районних і лінійних відділів внутрішніх справ, чисельність працівників яких перевищує 14 одиниць, кількість посад заступників начальників планується збільшити до двох одиниць”, — повідомили в МВС.

Теги:

МВС, слідчий

Джерело:

Дело

Залиште коментар