Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Слідчий та адвокат отримали по 5 років за хабарі

0 22

За отримання та пособництво в отриманні хабара у 2 тисячі доларів США Голосіївським районним судом м. Києва винесено вирок слідчому та адвокату (ч. 3 ст. 368 КК України – одержання хабара, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України – пособництво в отриманні хабара).

Прес-служба ГПУ повідомила, що слідчий Голосіївського райуправління міліції проводив перевірку стосовно киянина, якого було затримано за розповсюдження психотропної речовини «амфітамін» (відповідальність передбачено ч. 1 ст. 307 КК України – незаконне зберігання та збут психотропних речовин).

За грошову винагороду правоохоронець обрав затриманому запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд та порушив стосовно нього кримінальну справу за менш тяжкою статтею Кримінального кодексу України (ч. 1 ст. 309 КК України – незаконне зберігання психотропних речовин без мети збуту).

Хабар міліціонер одержав у своєму робочому кабінеті від адвоката затриманого. Вироком суду правоохоронця засуджено до 5 років позбавлення волі та позбавлено звання майора міліції.

Дії адвоката суд кваліфікував як пособництво в отриманні хабара та призначив йому умовне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки.

В прокуратурі довідково повідомили, що злочин за ч. 1 ст. 309 КК України є злочином середньої тяжкості. За його вчинення передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років.

Злочин за ч. 1 ст. 307 КК України є тяжким злочином. За його вчинення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 8 років.

Теги:

хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар