Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Слідчий Генпрокуратури просить раду суддів позбавити суддівських повноважень дружину Зварича

0 16

Генпрокуратура 8 квітня звернулася в Раду суддів з проханням позбавити права суддівства дружину колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича, обвинуваченого в отриманні хабара в особливо великих розмірах. Про це повідомив керівник слідчої групи Генпрокуратури у справі проти екс-судді Зварича Ігор Жербицький.

За його словами, почеркознавча експертиза підтвердила, що дружина Ігоря Зварича дійсно сама вела так званий «бухгалтерський облік» «трудових доходів» суддівської сім’ї.

«Ми поставили питання про зняття з неї суддівства. Я звернувся в Раду суддів з цим проханням. Тому і приїхав до Києва», – сказав Жербицький, уточнивши, що слідча група у справі Зварича працює у Львові. За його словами, дружина Зварича продовжує працювати суддею в Господарському суді Львова, і ніхто її з посади не усував.

Керівник слідчої групи відхилився від відповіді на питання, чи дає Зварич зараз свідчення, і якщо так, то які. Але в камері у колишнього судді слідчий все-таки буває. Він запевнив, що екс-суддя сидить в тих же умовах, що й інші заарештовані.

Сам Зварич умовами утримання задоволений, поводиться тихо, хоч і звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніні Карпачової. За її словами, екс-суддя просив, щоб вона направила на судове засідання свого представника, який був би «арбітром справедливого чи несправедливого обвинувачення».

Нагадаємо, що в грудні минулого року Генпрокуратура порушила проти Зварича кримінальну справу, і під час обшуку в робочому кабінеті судді і в його квартирі, крім двох мільйонів гривень і мільйона доларів, були знайдені зошити із записами сум (як у доларах, так і в гривнях) навпроти опису кримінальних справ, за які, як не виключає слідство, бралися хабарі.

Джерело:

proUA

Залиште коментар