Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скоро розпочне працювати платіжна система Facebook Pay для інтернет-магазинів

0 10

Незабаром Facebook Pay планує вийти за межі власних платформ і надати можливість продавцям і покупцям користуватися своїм сервісом оплат паралельно з іншими платіжними системами

У серпні почне працювати платіжна система Facebook Pay для інтернет-магазинів.

У доступному для огляду майбутньому Facebook Pay планує вийти за межі власних платформ і надати можливість продавцям і покупцям користуватися своїм сервісом оплат паралельно з іншими платіжними системами

Спочатку Facebook запустив свою платіжну систему для використання на основному сайті, а також в WhatsApp і Instagram, повідомляє Gadgets 360. Тепер, як Google, PayPal, Amazon Pay і інші, Facebook Pay відкривається для використання в транзакціях з роздрібними продавцями. Першими додадуть систему на свої сайти продавці Shopify, інші зможуть це зробити вже в серпні поточного року.

Звичайно, це не тільки більш простий спосіб для роздрібних продавців отримувати гроші за допомогою карт, які клієнти вже зберегли в своїх профілях Facebook, але і спосіб отримати ще більше даних в Facebook.

На сторінці конфіденційності для Facebook Pay чітко вказано:

1. Як і у випадку з попередніми варіантами оплати в наших додатках, коли ви робите платежі за допомогою Facebook Pay, ми збираємо інформацію про покупку, таку як спосіб оплати, дату транзакції, виставлення рахунків, доставку і контактні дані. Ми розробили Facebook Pay для безпечного зберігання та шифрування номерів ваших карт і банківських рахунків.

2. Як і у випадку з іншими нашими продуктами, дії, які ви робите за допомогою Facebook Pay, можуть бути використані для таких цілей, як надання вам більш релевантного контенту і реклами, підтримка клієнтів та забезпечення безпеки і цілісності.

Надані вами номера карт і банківських рахунків не будуть використовуватися для персоналізації вашого досвіду або інформування про рекламу, яку ви бачите.

джерело

Залиште коментар