Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Склали присягу два нових судді КСУ

0 16

15 травня 2013 року на засіданні Верховної Ради України відповідно до статті 17 Закону України «Про Конституційний Суд України» в присутності Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, Голови Конституційного Суду України Анатолія Головіна та виконуючого обов`язки Голови Верховного Суду України Ярослава Романюка склали присягу новопризначені судді Конституційного Суду України Олександр Литвинов і Олександр Тупицький.

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак, народні депутати і присутні на засіданні привітали суддів зі вступом на посаду.

Після церемонії прийняття присяги Глава держави в приміщенні Конституційного Суду України представив Олександра Литвинова і Олександра Тупицького суддям Конституційного Суду України.

Президент побажав їм чесно і сумлінно виконувати високі обов`язки судді Конституційного Суду України, забезпечувати верховенство Конституції України, захищати конституційний лад держави, конституційні права та свободи людини і громадянина, повідомляє прес-служба КСУ.

Олександр Литвинов обраний суддею Конституційного Суду України ХІ черговим з’їздом суддів України 22 лютого 2013 року.

Олександр Тупицький призначений на посаду судді Конституційного Суду України Указом Президента України від 14 травня 2013 року.

Теги:

суддя, КСУ, присяга

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар