Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скільки коштує Янукович?

0 18

У дисципліні “ціна першої особи для економіки своєї країни” Президент України випереджає лідерів найбільш розвинених держав Європи, і поступається президентам двох наддержав – Росії та США.

Якщо порівняти абсолютні цифри витрат різних країн на утримання своєї першої особи, Віктор Янукович виявиться одним з найдорожчих президентів Європи.

«Кореспондент» зробив такий висновок, зіставивши, скільки коштує день роботи керівників США і восьми держав Європи, і порівнявши ці цифри із середніми зарплатами в цих країнах. Для участі у неформальних змаганнях видання відібрало глав Франції, Німеччини, Росії, Чехії, Польщі, Фінляндії, США та України. Кореспондент не використовував у порівнянні закриті режими африканських і південноамериканських країн, де об’єктивну статистику знайти вкрай складно.

Янукович у цьому змаганні здобув бронзу – більше, ніж на нього, витрачають лише на Барака Обаму і Дмитра Медведєва. Офіційні витрати на один день роботи Президента України складають стільки ж, скільки за місяць отримують 675 українців з середньою зарплатою. У господаря Білого дому цей показник становить 1275, а у господаря Кремля – 977.

Показово, що навіть Ніколя Саркозі, номер четвертий у рейтингу абсолютних витрат, коштує французам значно дешевше, ніж українцям їх Президент: вартість утримання одного дня господаря Єлисейського палацу дорівнює 169 середнім зарплатам його співгромадян.

До розрахунків Кореспондент підштовхнула Адміністрація Президента, яка надала редакції аналітичну записку, опубліковану в минулому номері журналу. Цей матеріал став відповіддю на статтю Дорогий наш Президент, що вийшла в № 29 від 29 липня.

Нагадаймо, у своєму матеріалі Кореспондент підрахував, що до кінця 2011 року кожен день перебування Януковича на посаді Глави держави буде коштувати бюджету $ 170 тис. У сумі ці витрати складуть $ 124,5 млн, причому $ 50 млн потрібно на додаткові потреби, яких не було у попередників Януковича, – оренду літака, вертольота, реконструкцію резиденцій, будівництво вертолітних майданчиків.

Теги:

Президент України, Янукович Віктор

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар