Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скіфський скарб у валізі

0 17

У Харківській області співробітники СБУ спільно з митниками та прикордонниками затримали громадянина України, який намагався вивезти до Росії цінні предмети археології.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, під час проходження митного догляду рейсового автобусу сполученням «Харків-Бєлгород» в зоні дії митного посту «Гоптівка» правоохоронці вилучили у 29-річного харків’янина 26 предметів старовини, які були ретельно приховані серед особистих речей зловмисника.

За висновками експертів, деякі з археологічних предметів є культурними цінностями, що мають історичне значення, а саме: 12 наконечників для стріл, що належать до скіфського періоду VII-V століть до нашої ери, а також 3 срібні ложки, які є зразком ювелірного мистецтва і предметами декоративно-прикладного мистецтва Російської імперії.

Слідчим відділом УСБУ в Харківській області стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ознаками ч.2 ст.15 та ч.1 ст.201 (замах на контрабанду культурних цінностей) Кримінального кодексу України.

За вчинення такого злочинну контрабандисту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 7-ми років з конфіскацією предметів контрабанди.

Теги:

контрабанда, СБУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар