Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скасування президентом пільг жителям держдач знизило їх бюджетне фінансування на … 10%

0 49

Після скасування пільг мешканцям будинку відпочинку “Конча-Заспа” та комплексу відпочинку “Пуща-Водиця”, про яке заявив 1 серпня на прес-конференції президент Петро Порошенко, бюджетне фінансування цих елітних селищ скоротилося на 10% (з 42,6 млн гривень до 38,2 млн). Такі цифри містяться у відповіді Державного управління справами на інформаційний запит “Українських Новин”.

Так, якщо на 2013 рік бюджетом передбачалося на фінансування “Кончі-Заспи” 27,2 млн гривень, “Пущі-Водиці” – 15,4 млн гривень, то Законом України “Про державний бюджет України на 2014 рік” з внесеними змінами передбачено 23, 6 млн гривень (зниження 13%) і 14,6 млн гривень (зниження 5%).

При цьому, в серпні 2014 року порівняно з липнем витрати на утримання “Конча-Заспи” … виросли майже на 100 тисяч, “Пущі-Водиці” – на 30 тисяч.

Всього в 2014 році на утримання державних дач з державного бюджету планується витратити понад 38 млн гривень.

За січень-серпень 2014 на утримання “Конча-Заспи” витрачено на 1,8 млн гривень менше, ніж за той же період минулого року (15,7 млн ​​проти 17,5), на утримання “Пущі-Водиці” – менше на 354 тис гривень (9,5 млн проти 9,8).

За повідомленням прес-служби президента, 1 серпня на Петро Порошенко “скасував численні пільги жителям елітних селищ”.

4 серпня на сайті президента з’явився текст розпорядження, що скасовує пільги для 15 колишніх державних чиновників вищого рівня.

З документом можна ознайомитися за посиланням.

Залиште коментар