Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скасування деяких податкових пільг

0 54

Олександр Клименко на зустрічі з представниками Американської торгівельної палати розказав, що буде створений механізм діалогу з бізнесом, аби ліквідувати деякі податкові пільги.

У відомстві повідомили, що не менш важливим напрямом роботи є інвентаризація податкових пільг, яку на даний момент проводить міністерство у складі спеціально створеної для цього урядової комісії.

“Ми маємо намір залишити тільки ті пільги, які дійсно виконують свою стимулюючу функцію. Питання скасування пільг ми плануємо винести на обговорення з бізнесом, у тому числі, в рамках інвестиційної ради, щоб інвестори самі дали оцінку доцільності тих чи інших пільг”, – зазначив Клименко.

За його словами, пріоритетним є створення рівних конкурентних умов для бізнесу за рахунок детінізації економіки, боротьби з контрабандою, законодавчого запровадження механізмів контролю за трансфертним ціноутворенням.

Як повідомлялося, щоб отримати додатково 3,5 млрд гривень, податківці пропонують ліквідувати пільги з податку на прибуток, посилити контроль за підакцизними товарами та спростити стягнення податкових боргів.

Залиште коментар