Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скасування закону про люстрацію: з’явився текст законопроекту

0 4

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №2287 від 18.10.2019 р. “Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України “Про очищення влади””.

Ініціатор законопроекту: Бужанський Максим Аркадійович (IX скликання).

Метою проекту Закону є “запобігання подальшому порушенню прав і свобод громадян України у зв’язку із застосуванням Закону України “Про очищення влади”, положення якого рішенням Європейського суду з прав людини були визнані такими, що порушують норми Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод“.

Законопроектом пропонується визнати таким, що втратив чинність, Закон України “Про очищення влади”. Прикінцевими положеннями законопроекту врегульовуються питання набрання ним чинності, а також надається доручення КМУ щодо приведення у відповідність положень підзаконних нормативно-правових актів.

Як зазначається, прийняття законопроекту призведе до втрати чинності положеннями Закону України “Про очищення влади”, що у свою чергу дозволить попередити порушення прав та свобод громадян Україні, подібні до тих, які були констатовані ЄСПЛ у рішенні у справі “Полях та інші проти України”.

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67130

Залиште коментар