Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скасовано вирок про виправдання судді, який брав хабарі

0 22

Прокуратурою Волинської області оскаржено в апеляційному порядку вирок Луцького міськрайонного суду від 9 липня 2012 року, яким суддю Залізничного районного суду м. Львова незаконно виправдано за відсутністю в його діях складу інкримінованих злочинів – одержання хабарів за прийняття процесуальних рішень у цивільних та кримінальних справах, які перебували у його провадженні.

Сума найбільшого хабара, одержання якого інкримінується судді, становить 400 тисяч гривень.

Цим же вироком суду до 5 років позбавлення волі зі встановленням трирічного іспитового строку засуджено і адвоката, за посередництвом якого суддя одержував хабарі.

Постановлений у справі вирок було оскаржено у зв’язку з невідповідністю висновків суду, викладених у вироку, фактичним обставинам справи, однобічністю та неповнотою судового слідства, істотним порушенням кримінально-процесуального закону та неправильним застосуванням кримінального закону.

Ухвалою апеляційного суду Волинської області від 30 жовтня 2012 року вирок суду першої інстанції скасовано. Справу направлено до Луцького міськрайонного суду на новий судовий розгляд, повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар