Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скасовано талон до посвідчення водія

0 80

За прийняття в цілому відповідного законопроекту № 7066 проголосували 295 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

Законопроектом вносяться зміни до частини 9 статті 15 закону «Про дорожній рух», згідно з якими право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується лише посвідченням водія транспортного засобу з установленим терміном дії.

На думку авторів законопроекту, розробка документа обумовлена необхідністю приведення положень зазначеної статті до вимог європейського законодавства. Зокрема, законодавче закріплення необхідності отримання талону до посвідчення водія не узгоджується з вимогами міжнародної Конвенції про дорожній рух, згідно з якою право на керування транспортним засобом підтверджується лише відповідним посвідченням.

Зараз право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується посвідченням водія транспортного засобу з установленим терміном дії і талоном до посвідчення водія транспортного засобу.

Теги:

посвідчення водія

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар