Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скаргу Ю.Тимошенко можуть розглянути 13 грудня

0 14

Адвокат екс-прем’єр-міністра Юрій Сухов не виключає, що Апеляційний суд Києва може на 13 грудня призначити попереднє засідання з розгляду скарги Юлії Тимошенко на незаконність вироку, винесеного 11 жовтня Печерським районним судом Києва за результатами розгляду так званої “газової справи”. Про це повідомляє сайт Тимошенко.

“Попереднє засідання може відбутися 13 грудня, але офіційного повідомлення про це у нас поки ще немає”, – сказав Сухов.

Як відомо, раніше захисник екс-прем’єр-міністра Сергій Власенко заявляв, що Печерський районний суд Києва зобов’язаний не пізніше 14 листопада передати до Апеляційного суду Києва скаргу Тимошенко на незаконність вироку у так званій “газовій справі”.

Нагадаємо, Тимошенко та її захисники 25 жовтня передали до Печерського районного суду Києва апеляційну скаргу на незаконність вироку, оголошеного 11 жовтня.

Джерело:

РБК Україна

Залиште коментар