Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Скандал на митниці

0 22

55 колишніх співробітників Чернівецької обласної митниці заявляють про продаж посад в установі.

Про це сказано в зверненні колишніх співробітників митниці, текст якого мають «Українські Новини». Вони повідомляють, що в січні були звільнені зі своїх посад, але довели незаконність цих звільнень у судах.

11 липня їх повідомили про відновлення на службі, а 12 липня – знову вручили наказ про звільнення за порушення присяги державного службовця.

Колишні співробітники називають сформовану ситуацію сваволею і пов’язують її з бажанням начальства позбутися від неугодних працівників.

Вони також заявляють про одержання керівництвом коштів від людей, які обійняли їх посади. “За приблизними цінами, які були сплачені тими, хто нас змінив, робота інспектора митниці сьогодні коштує 10-15 тис. євро”, – сказано в документі.

Співробітники також заявляють, що частина отриманих керівництвом обласної митниці коштів іде в центральну Митну службу.

Екс-співробітники зазначають, що в Чернівецькій митниці відбувається низка інших правопорушень, зокрема, беруться хабарі з водіїв за позачерговий пропуск автомобілів і незастосування до них окремих митних правил, причому сума негласного щоденного збору з великих постів може досягати 20-30 тис. гривень.

“Ці факти й епізоди роботи Чернівецької митниці в такому режимі можуть бути доведені колишніми працівниками митниці з повною інформацією про транспортні засоби, а саме – номерними знаками авто, прізвищами і переліком товарів, які перетинали кордон України”, – зазначається в зверненні.

Теги:

митниця, корупція

Залиште коментар