Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СІЗО до ЄВРО вже готові

0 20

Камери слідчих ізоляторів у приймаючих Євро-2012 українських містах, призначені для іноземних правопорушників, відповідають європейським нормам.

Про це заявив полковник внутрішньої служби Олександр Кислов, повідомляють у Державній пенітенціарної службі. “Всі камери, призначені для утримання правопорушників (іноземних громадян) у зазначених слідчих ізоляторах, відповідають певним нормам”, – сказав Кислов.

Такі висновки він зробив після перевірки Донецького, Київського, Львівського і Харківського СІЗО.

Загальна кількість підготовлених камер – 29 для утримання 193 затриманих: в Донецькому СІЗО – 8 камер на 48 осіб, у Київському – 8 камер на 72 чол., У Львівському – 8 камер на 47 чол. і в Харківському СІЗО – 5 камер на 26 чол.

Крім того, завершено будівництво режимного корпусу на 180 місць в Київському СІЗО; придбано п’ять спеціальних автомобілів типу “АЗ”.

“Всі заплановані заходи з підготовки сил і засобів установ виконання покарань пенітенціарної служби до забезпечення безпеки під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу … виконані на 95%”, – наголошується в повідомленні на сайті ДПтСУ.

Теги:

Євро-2012, пенітенціарна система

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар