Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сімейні клани парламенту

0 18

Кожен п’ятий нардеп від Партії регіонів у парламенті нового скликання має близькі родинні зв’язки у владі, пише журнал “Корреспондент”. За списками ПР, а також по мажоритарних округах у парламент 7-го скликання увійшли: син Президента – Віктор Янукович-молодший, син прем’єр-міністра – Олексій Азаров, син Генерального прокурора – Артем Пшонка, сестра глави Адміністрації Президента – Юлія Льовочкіна, брати Клюєви – Андрій та Сергій, брати Васильєви – Геннадій та Олександр, Сергій Кацуба, заступник голови правління НАК Нафтогаз України і його батько Володимир Кацуба, Юхим Звягільський і його зять Володимир Вечерко.

Крім того, за мажоритарними округами до парламенту потрапили: чоловік Інни Богословської – Володимир Мельниченко, чоловік Вікторії Джарти, заступника голови Госпсуду – Валерій Омельченко, чоловік Галини Гереги, секретаря Київської міськради Олександр Герега.

Автор статті також знайшов більше 20 родинних зв’язків новообраних нардепів від ПР з депутатами міських і обласних рад. Видання відзначає, що рідня в парламенті нового скликання буде не тільки у нардепів ПР, але і в опозиції. У Верховну раду обрали нардепами лідера ВО” Свобода ” Олега Тягнибока і його брата Андрія Тягнибока. За мажоритарними округами в Закарпатській області також увійшли брати Балоги: міністр МНС Віктор Балога, його брат Павло Балога, їхній двоюрідний брат Василь Петьовка. Не пройшов до парламенту лише Іван Балога, він програв вибори, але залишився депутатом Закарпатської облради.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар