Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Силовикам і суддям “під шумок” Євромайдану Рада докине 240 мільйонів

0 16

Бюджетний комітет Ради вирішив збільшити фінансування судів і “силового” блоку більш як на 240 мільйонів гривень.

Про прийняття відповідних рішень на останньому засіданні комітету повідомив у своєму блозі на “Українській правді” журналіст Сергій Андрушко. Як він пише, засідання, на якому розглянуто 12 питань “пакетом” без обговорення тривало близько 15 хвилин.

Під час Євромайдану фінансування силовиків збільшили на два десятки мільйонів, зокрема 2 мільйони – на охорону громадського порядку.

Ще 219 мільйонів віддадуть на суддівську винагороду та зарплату. “Ці гроші пропонують забрати, зокрема, й від заходів щодо компенсації громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень”, – повідомив Андрушко.

Ще два рішення бюджетного комітету стосуються фінансування силових відомств.

“Це збільшення фінансування на 24 мільйони 410 тисяч на “Медичне лікування, реабілітацію та санаторне забезпечення особового складу Збройних Сил України, ветеранів військової служби та членів їх сімей”, – пише журналіст.

Залиште коментар