Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Швидкість обмежили до 50 км / год, а водійські права видаватимуть на 2 роки

0 38

Уряд змінив порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування ТЗ. Передбачено, зокрема, що водійське посвідчення, видане особі вперше, діє протягом двох років з дня його видачі з обмеженим правом керування (заборона перевищувати швидкість 70 км / год).

Крім того, обмін такого посвідчення після закінчення терміну його дії буде проводитися без повторної здачі іспитів тільки за умови здійснення не більше двох адміністративних правопорушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. В іншому випадку передбачений обмін зі складанням теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі МВС.

Також передбачено, що повернення водійського посвідчення особам, які мають його вперше і позбавленим права на керування транспортними засобами, не здійснюється. Таке посвідчення передається в сервісний центр МВС за зареєстрованим місцем проживання для його знищення. Відновлення права на керування транспортними засобами у такому випадку здійснюється шляхом отримання нового водійського посвідчення, яке вважається виданим вперше після проходження медичного огляду, підготовки відповідно до планів і програм та складання іспитів.

Такі зміни передбачені  постановою Кабміну від 10 листопада 2017 року № 885

Крім того, постановою Кабміну від 10 листопада 2017 року № 883 з 1 січня 2018 року зменшено максимально дозволена швидкість в населених пунктах з 60 до 50 км / год.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар