Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Швейцарія заморозила 140 млн євро активів Януковича

0 25

4 травня указом федерального прокурора Швейцарії заморожені банківські активи, які можуть належати Віктору Януковичу і його оточенню. Як повідомляє Німецька хвиля з посиланням на Reuters, прокуратура відкрила 5 кримінальних проваджень щодо осіб, підозрюваних у відмиванні грошей.

Загальна сума, що міститься на рахунках заморожених в рамках розслідування, становить 170 мільйонів швейцарських франків (близько 140 мільйонів євро).

За даними ЗМІ, більшість заморожених активів збігається з тими банківськими рахунками, які були заблоковані урядом Швейцарії в лютому 2014 року.

Вони включали активи Віктора Януковича і 20 найбільш наближених до нього людей, включаючи його сина Олександра.

Нагадаємо, Швейцарія вже заморозила рахунки дев’яти колишніх українських урядовців і підприємців, наближених до екс-президента Віктора Януковича.

Крім того, Швейцарія також розширила до 48 осіб списку санкцій у зв’язку з триваючим українською кризою – туди додані десять громадян Росії та п’ять представників південного сходу України.

Джерело:

newsru.ua

Залиште коментар