Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Швеція долучилася до «танкової коаліції», – Олексій Резніков

0 3

Королівство Швеція ухвалило рішення взяти участь в «танковій коаліції». Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков під час спільного брифінгу у Києві з Міністром оборони Швеції Полом Йонсоном та Міністром цивільної оборони Швеції Карлом-Оскаром Боліном.

Очільник українського оборонного відомства також зазначив, що протягом літа 2023 року Україна очікує на прибуття потужних та високоточних шведських артилерійських систем «Archer» разом з навченими екіпажами наших артилеристів.

«Крім того, українські екіпажі завершують підготовку на сучасних броньованих машинах CV 90. Функціонують різні типи тренінгових місій, в яких наші військовослужбовці навчаються завдяки шведським інструкторам», – зазначив Міністр оборони України.

Олексій Резніков додав, що під час перемовин з Полом Йонсоном вони також зосередились на пріоритетах по озброєнню України для досягнення перемоги.

«Ми обговорили нашу двосторонню співпрацю, зокрема наші потреби щодо протиповітряної оборони. Я особисто вірю в те, що вже в проанонсованій майбутній «літаковій коаліції», про що вже було сказано, буде навчання наших пілотів на F-16. Абсолютно переконаний, що в цій коаліції могли б зайняти достойне місце і літаки «Gripen» зі Швеції», – підкреслив глава оборонного відомства України.

 

 

 

Міністерство оборони України

Залиште коментар